UYSAL KIRMATAŞ TESİSLERİ

UYSAL Kırmataş Tesisleri :(UYSAL) firmamız Balıkesir İli, Havran İlçesi, Kocaseyit köyü yakınlarında kalker ocağı işletmekte ve kırmataş tesisinde de mıcır üretimi yapmaktadır. Firmamız 1989 yılından 2008 yılına kadar Havran Küçükdereköy mevkiindeki ruhsatlı ocağından, 2006 yılından günümüze kadar da Kocaseyit köyü yakınlarındaki ruhsatlı ocağından körfezin beton ve yol için ihtiyacı olan malzemenin çoğunu karşılamış ve karşılamaya devam etmektedir. Ayrıca bölge halkı için önemli bir istihdam sağlamaktadır.

Firmamızın ana politikası; insan sağlığı ve çevreye duyarlı, iş güvenliği ve kanunlara bağlı, bilim ve teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli malzeme üretimi yapmak üzerinedir.

Agrega Üretimi

SÜREKLİ OLARAK ÜRETİYORUZ

Sonuç olarak 2006 yılından beri Havran Kocaseyit köyü gülügören mevkiinde kalker ocağı ve kırma-eleme tesisi işletmekte olan UYSAL firmamız körfezin ihtiyacı olan beton ve yol malzemelerini büyük bir bölümünü karşılamaktadır. Bu üretimi yaparken çevre ve insan sağlığına büyük önem veren firmamız kanunların getirdiği tüm yükümlülükleri de yerine getirmektedir, ayrıca malzeme kalitesi bakımından da belli bir standart yakalamış müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Üretimi yaparken teknolojinin sağladığı tüm imkanlardan faydalanmaya çalışan firmamız her zaman işinin uzmanı firmalarla çalışmayı tercih etmiştir.Ayrıca işletmemiz yöre halkı için önemli sayılabilecek bir istihdam sağlamış, çevre ile olan ilişkilerini her zaman sağlam temeller üzerine atmıştır.

UYSAL KIRMATAŞ KALİTE POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yüksek Kalite Standartları

Güncel teknolojiyi yakından takip ederek kullanmak, müşterilerinin tüm beklentilerini karşılayıp memnuniyetini tam olarak sağlamak için sürekli iyileştirme ile çevreye saygılı ve kaliteli bir üretim yapmaktayız.

misyonumuz

Misyon ve Değerlerimiz

İşletme Değerlerimiz

Uysal İnşaat Kırmataş olarak firmamız; Mevcut Durumu Korumakla kalmayarak her hedefinde sürekli gelişmeyi ve büyümeyi temel çalışma prensibi olarak belirlemiştir.Çalışanlarının memnuniyetini ve ihtiyaçlarının karşılanmasını sürekli kılmış ve daima iş eğitimini üst düzeyde tutmayı başarmıştır.

kalite politikası

Kalite Yönetimi

Kalite Yönetim Sistemi

Firmamız hedeflerine, yasal Şartlara ve müşteri taleplerine uyarak, kaliteli ve zamanında imalat gerçekleştirmeyi, Kalite Yönetim ve güvence sistemi şartlarına uymayı ve çalışma koşullarını sürekli iyileştirmeyi garanti etmiştir.